Servis

Náš servis kancelářské techniky, psacích strojů, tiskáren a především pokladen a pokladních systémů se opírá o neustálé sebezdokonalování se a především o dlouholeté zkušenosti v oboru, které v žádné příručce nenastudujete. Díky tomu dokážeme opravit jak moderní zařízení, tak historické exponáty, pro které si dokážeme sami vyrobit některé náhradní díly v případech, kdy tyto díly dávno nejsou k sehnání.

Servisní práce provádíme v naší dílně v centru Trutnova, vybrané práce rádi provedeme i u našich zákazníků.

Servis pokladen

Servisujeme obchodní pokladny většiny běžně dostupných značek. Pokud je to možné, servis provádíme přímo u zákazníka, v případě potřeby si pokladnu převezeme na naši servisní dílnu. Jak opravujeme pokladny se dočtete na této stránce (odkaz).

Servis tiskáren, multifunkcí a kopírek

Servisujeme tiskárny, multifunkce a kopírky většiny běžně dostupných značek. U jednoduchých oprav tiskových zařízení můžeme celou opravu provést přímo u zákazníka. Jedná-li se o složitější opravu nebo generální údržbu, svážíme si zařízení do naší servisní dílny. Jak opravujeme tiskárny a kopírky se dočtete na této stránce (odkaz).

Servis kancelářské techniky

Servisujeme psací stroje, kalkulačky (i s tiskem), popisovačky, laminátory, řezačky, skartovačky a další kancelářskou techniku. Z důvodu snadnosti dopravy a lepšího vybavení na naší servisní dílně většinu oprav provádíme v našem zázemí.

Kontakt na servis

Než nám zavoláte na číslo 603 480 257, připravte si:

  • značku a model zařízení (naleznete na krytech nebo na výrobním štítku)
  • stručný popis problému
  • zpětný kontakt na zodpovědnou osobu

.

Autor šablony