Pokladny

V naší nabídce naleznete klasické poklady, registrační pokladny, EET pokladny i jejich kombinace. Konkrétní nabídku rádi ušijeme na míru Vašim potřebám.

EET pokladny

Jsme certifikovanými partnery pro prodej a servis EET pokladen KASA FIK. Řadu modelů Vám představíme na naší provozovně, vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými produkty, nastavíme, nainstalujeme certifikáty.

KASA FIK Orange na obrázku, je jednou z mnoha variant, kterou můžeme nabídnout. KASA FIK Orange je vhodná pro prodejny, stánkový prodej, řemeslníky i malé restaurace. Po jednorázové platbě za zařízení a služby spojené s nastavením neplatíte žádné další poplatky! Vaše provozní náklady budou pouze za cenu připojení do Internetu (WiFi nebo mobil), elektřinu a tisk účtenek. Zeptejte se nás na nabídku.

Kasa FIK Orange
Kasa FIK Orange

Střed mezi mobilními pokladnami KASA FIK a velkými pokladnami SERD vyplňují v naší nabídce pokladny EURO, které nabízí uživatelský komfort velkých pokladen a rozměry, které se vejdou na každý prodejní pult. Spolehlivé pokladny EURO rádi doporučíme do kamenných obchodů. ptejte se nás na nabídku.

EET pokladna EURO 50TEi

V Trutnově a okolí nabízíme nejen EET pokladny KASA FIK a EURO, ale také registrační pokladny japonské značky SERD, která si za dobu svého působení na trhu získala výborné renomé. K pokladnám SERD poskytujeme odborný servis, zkušenosti získané 30letou praxí i stálými školeními. Zeptejte se nás na nabídku.

Registrační pokladna SERD SC ECR 550TF

Autor šablony