Tiskárna do domácnosti

Vybíráte novou tiskárnu domů? Nevíte si rady? Zkusíme Vám napovědět a když Vám to nepomůže, zkuste nám napsat nebo zavolat na číslo 603480257. Věřte, že vybrat správnou tiskárnu do domácnosti není jen o tom, abyste prolétli e-shopy nebo obchody a zvolili si tu, která se Vám líbí a máte na ni rozpočet. Levná tiskárna se může časem hodně prodražit a naopak funkcemi přeplácanou tiskárnu nemusíte využít a v množství tlačítek se můžete ztratit. Při samotném výběru nejvhodnější tiskárny proto spolupracujeme s Vámi, musíme Vás poznat, abychom věděli, jaké máte nároky.

Barevná nebo černobílá tiskárna?

Než-li odpovíme na tuto otázku, musíte si ujasnit, kdo bude tiskárnu používat a co na ni bude tisknout? Kupujete-li tiskárnu pro svou domácí kancelář, zvolte tiskárnu tisknoucí černobíle. Monochromatické tiskárny mají podstatně nižší provozní náklady a jsou rychlejší pro tisk většího množství textu. Je-li tiskárna určena pro celou rodinu a budete experimentovat s tiskem fotografií, potom je jednoznačným favoritem barevná tiskárna.

Multifunkce nebo klasická tiskárna?

Multifunkce je zařízení, které obvykle vychází z klasické tiskárny a je obohaceno o skener, kopírku, případně fax. Při dnešních cenách a množnostech doporučujeme zvolit právě multifunkční zařízení.

Laserová nebo inkoustová tiskárna?

Pro běžnou domácnost doporučujeme inkoustovou tiskárnu, která nabízí mnohem kvalitnější barevný tisk.

Připojení kabelem nebo WiFi?

Máte-li doma jen jeden počítač, potom si vystačíte s tiskárnami, které mají připojení přes USB 2.0 rozhraní. Máte-li doma notebook nebo více notebooků, je lepší koupit tiskárnu s WiFi připojením, protože nebudete limitování konkrétním místem a nebudete muset přehazovat USB kabel z jednoho počítače do druhého nebo kupovat další zařízení, které umožní připojení více počítačů k jedné tiskárně.

Jakou si vybrat značku tiskárny?

Přesně tady Vám rádi pomůžeme, protože nelze říci jednoznačně, co je pro Vás lepší, dokud nám o sobě něco neřeknete. Zatímco dnes může být jedna značka a jeden konkrétní model nejlepším řešením právě pro Vás, za pár měsíců může přijít konkurenční výrobce s ještě lepším modelem, který nabídne nižší náklady na tisk. Napište nám nebo nám zavolejte na číslo 603480257 a jistě Vám nabídneme to nejlepší na současném trhu.

.

Autor šablony